Geoblog.pl    Falklanda    Podróże    Tajlandia -> Indonezja -> Malezja    Palu.

Palu.

Indonezja
Indonezja, Palu

Do Palu dolecielismy z 1 godzinym i 20 minutowym opoznieniem. Na szczescie nakarmili nas juz ma lotnisku ;) {mmm..... ale pyszna babeczka!} Lotnisko jest smieszne. Male, malo przypominajace lotnisko, w srodku przy odbiorze bagazu mozna nawet palic ;)

Mlodzieniec w biurze lini lotniczych pomaga nakierowuje nas na autobus do Poso. Jedziemy taksi, kupujemy bilety (na jutro 15.00) i jedziemy do hostelu. Tym razem wypadlo - ja spie na podlodze ;]

Maly spacerek po miescie - nie ma tu nic ciekawego. Co mi zapadnie w pamiec? Sliczne niebo i gory w tle! ;) Wzbudzamy jakies niesamowite emocje w tubylcach ;D

I w KFC {tak, tak, jemy w KFC} spotykam kolege z lotniska z biura lotniczego! ;] Ahh te znajomosci.

No i wsio!

A w kafejce siedzi sie na podlodze ;P

+ 1 godzina do +5 godzin z Jawy, czyli +6 godzin do czasu polskiego = nasz czas ;]

hop
hop - 2010-06-01 15:33
jak sie przeleci 6 stref czasowych to nie dziwota ze sie w miejscowych wzbudza dziwne emocje.a co będzie w nastepnej strefie....?strach pomysleć

Falklanda
Malwina K